Aktualności

ABC Ashtangi – kurs ashtangi w szkole i online

Zapraszamy na nowy, wyjątkowy kurs w naszej szkole! W lutym zapraszamy na nowy kurs jogi dla początkujących (ale nie tylko). Tym razem proponujemy kurs ashtangi jogi. Praktykuj jogę online lub w szkole w Katowicach. Rozkwitaj z nami! Ashtanga joga? Joga dla początkujących online? Joga dla początkujących w Katowicach? To właśnie u nas!

Joga Życia to największa szkoła jogi w Katowicach. Kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu kursów jogi i tysiące joginów, którzy po kursie rozpoczęli własną przygodę z jogą – to właśnie my!

Praktykuj jogę i nie daj się zimowej aurze – dodaj sobie energii, zbuduj rytuały i znajdź czas dla siebie. Rozkwitaj z nami!

Zapraszamy na miesięczny kurs ashtangi, po którym możesz zacząć praktykę własną w stylu mysore pod okiem nauczyciela.Dla kogo jest kurs?

Zapraszamy osoby po kursie jogi dla początkujących w naszej szkole, osoby, które już trochę praktykują, ale jeśli jesteś początkującą joginką_nem, to także możesz przyjść :).

Co składa się na kurs?

Kurs trwa 1 miesiąc.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 75 minut.

Na kursie dowiesz się, jak praktykować w stylu ashtanga vinyasa joga i poznasz pozycje z 1 serii, które przygotują Cię do praktyki własnej w stylu mysore.

Mamy zajęcia w szkole i online, więc bez problemu możesz układać jogę pod swój harmonogram i możesz być pewna/pewny, że niczego nie przegapisz!

Kiedy wybrać ten kurs?

  • Gdy szukasz uporządkowanej praktyki.
  • Gdy szukasz dynamicznej praktyki.
  • Gdy szukasz medytacji w ruchu.
  • Kiedy chcesz poznać inny styl jogi.
  • Gdy chcesz się dowiedzieć, czym jest ta magiczna ashtanga!

Zapraszamy osoby bez problemów zdrowotnych.

Pamiętaj, że nawet jeśli jeszcze nigdy nie praktykowałeś ten kurs również jest dla Ciebie. Na zajęciach podejdziemy do ashtangi trochę w odmiennym stylu, dostępnym dla każdego, więc nie przejmuj się, jeśli nie pamiętasz pozycji z serii. Kurs jest po to, aby Cię przez nie przeprowadzić w przyjazny sposób 🙂

Czym jest ashtanga?

Ashtanga yoga to sekwencja asan/pozycji połączonych z oddechem. Tradycyjna sekwencja ułożona jest w ten sposób, że płynnie przechodzimy z pozycji do pozycji. Praktyka jest nieco bardziej intensywna niż inne formy jogi przez co skutecznie wzmacnia ciało, a przy tym dostarcza dużo satysfakcji i sporą dawkę endorfin. W praktyce Ashtangi bardzo istotną rolę odgrywa oddech i na nim będziemy przede wszystkim się skupiać. Poznając sekwencje Ashtanga yogi otrzymujesz cudowne narzędzie do praktyki własnej, która z czasem przybiera formę medytacji połączonej z ruchem.

Kiedy?

Możesz ułożyć kurs pod swój harmonogram. Zajęcia w szkole prowadzimy na żywo i możesz brać w nich udział online. Dostęp do nagrania zajęć masz przez dwa kolejne dni, więc nawet, jeśli coś Ci wypadnie, to nie stracisz lekcji!

wtorek, czwartek, godz. 16.45-18.00
w szkole i online
kurs prowadzi: Daria Anton
sala księżycowa III piętro
start: 7.02.2023

Pamiętaj, żeby zapisać się na każde pojedyncze zajęcia kursu – tylko to jest gwarancją wejścia na salę, a online – do otrzymania linka do zajęć.


Gdzie?

Nasza szkoła znajduje się w Katowicach przy ulicy Francuskiej 12 (budynek Biblioteki Śląskiej). Zapraszamy na salę słoneczną (II piętro) i salę księżycową (III piętro).

lub

W przestrzeni Twojego domu, wystarczy kawałek podłogi, mata, a jeśli jej nie masz, wystarczy podłoga i koc.

-> a jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają pierwsze zajęcia kursu (w wersji online), to zapisz się tu – ZAPISZ SIĘ!

Zapisy

Na zajęcia obowiązują zapisy i ograniczona liczba miejsc, więc nie zwlekaj.

1. Wejdź na naszą STRONĘ: https://jogazycia.systemate.pl
2. Zarejestruj się /prawy górny róg strony/ podając swojego maila lub korzystając z danych FB.
3. Wykup karnet wybrany karnet (nie obowiązuje pojedyncze wejście): https://jogazycia.systemate.pl/offer
4. Wejdź w GRAFIK i zapisz się na wszystkie zajęcia (zrób to najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem zajęć). Zwróć uwagę, czy zapisujesz się na zajęcia stacjonarne czy online 🙂
5. Jeśli wybrałeś zajęcia stacjonarne, to zapraszamy do szkoły – bądź trochę wcześniej.Jeśli wybrałeś zajęcia online to poniżej znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Zajęcia online – krótka instrukcja:
– po zapisie na zajęcia powinien przyjść do Ciebie mail potwierdzający ten zapis – jak tu: https://bit.ly/2BbILIU
– na około 30 minut przed zajęciami otrzymujesz link do zajęć, jak tu: https://bit.ly/2YJapWl
Uwaga! Poszukaj naszych wiadomości w spamie i w innych zakładkach i przenieś je do folderu głównego
– jeśli mail nie dojdzie, to na 30 minut przed zajęciami znajdziecie go również w systemie, wchodząc w grafik i zajęcia, o tak to wygląda: https://bit.ly/2VtV5e6, – później, pod koniec dnia w tym samym miejscu znajdziesz link do nagrania z zajęć, do odtworzenia przez 48h. Mamy nadzieję, że to usprawni przesyłanie linków. Jeśli go tam nie ma, to napisz do nas

* pamiętaj, aby zapisać się na wszystkie zajęcia w szkole, żeby mieć pewność obecności w szkole i dostępu do linku online :).

Cena:


4 zajęcia (w szkole/online): 150 zł
4 zajęcia (online): 60 zł
6 zajęć (w szkole/online): 180 zł
8 zajęć (w szkole/online): 200 zł
8 zajęć (online): 100 zł
open (w szkole/online): 250 zł
open (online): 150 zł

z kartą MultiSport Plus lub Medicover (tylko w szkole):
4 zajęcia: 40 zł
6 zajęć: 50 zł
8 zajęć: 60 zł

Karnety student/senior (w szkole i online):
4 wejścia 120 zł
6 zajęć 150 zł
8 wejść 180 zł
open 200 zł

Co warto wiedzieć:

– będziemy się widywać 2 razy w tygodniu, w sumie będzie to 8 zajęć, cały kurs trwa 1 miesiąc, później będziemy kontynuować zajęcia w formie mysore (w tym samym czasie prawdopodobnie),
– w szkole mamy dostępne wszystkie pomoce, jednak, jeśli masz własną matę, to zachęcamy do praktykowania na niej (na miejscu mamy dostępne płyny do dezynfekcji),
– na zajęcia na miejscu obowiązuje limit miejsc, dlatego warto zapisać się od razu na wszystkie zajęcia kursu,
– jeśli zapiszesz się na zajęcia w szkole, a nie przyjdziesz, wejście przepada,
– zajęcia online odbywać się będą na platformie zoom, zobacz jak to działa: https://www.facebook.com/JogaZycia/videos/2816705685079581/
– zajęcia online będą transmitowane na żywo, żeby poczuć energię danego dnia, danej chwili,
– do każdego filmu będziesz miał dostęp przez 48h po zajęciach – możesz do nich wrócić 🙂
– możesz przeczytać też nasze FAQ, czyli pytania i odpowiedzi -> ZOBACZ TUTAJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości jak się zapisać, w których zajęciach uczestniczyć – napisz lub zadzwoń do nas koniecznie, jesteśmy tu dla Ciebie, teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek! :).
mail: kontakt@jogazycia.pl / tel. 502 766 537 (pon-czw, 16.00-20.00)

Na grupie Życie jogi dzielimy się także bezpłatnymi materiałami do praktyki!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą Bibliotekę z ciekawymi artykułami – KLIK!

Do zobaczenia na macie!

Namaste Joga Życia Team

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.