Aktualności

Oddech dla wyciszenia umysłu – zajęcia oddechowe online

Program przygotował Gerard Szymański, właściciel Jog Życia:

Witaj – mam na imię Gerard i na co dzień praktykuję i uczę jogi i sztuki oddechu w Jodze Życia. Po 20 latach praktyki asan, czyli pozycji jogicznych, skupiam się obecnie na tym co jest esencją jogi – szczęśliwości bycia. Do tego używam kilku wypracowanych przez lata technik: jogi, pranajamy, rytuałów, tańca i śpiewu – jednak traktuję je jako narzędzia, a nie cel sam w sobie.Dla siebie samego odkryłem, że mamy wszystkie narzędzia w sobie, że jesteśmy dla siebie najlepszymi nauczycielami. Wystarczy odrobina chęci, wysiłku i inspiracji.

Chciałbym WAS zaprosić do wspólnej podróży w głąb siebie, a przewodnikiem będzie oddech.Przygotowałem w lipcu program 6 sesji oddechowych, na które składają się różne techniki oddechowe, połączone w końcowej sesji w jedną długą sesję dla wyciszenia naszego gadającego ciągle umysłu:).Jednak po drodze jest też szansa na inne korzyści z tego programu.


Dla mnie pranajama jest też super szybkiem narzędziem ładowania moich baterii, więc po programie mam nadzieję, poczujecie, że macie więcej chęci do życia i działania.Dzięki świadomemu oddychaniu łapię lepiej równowagę psychiczną (i moja żona już tak łatwo nie wyprowadza mnie z równowagi :)). A dla ciała widzę masę korzyści, np.: jestem szczuplejszy, bo rozluźniony, mocny oddech spala niepotrzebną tkankę tłuszczową. I dla mnie ważna sprawa – oddech jest moim przewodnikiem i nauczycielem w medytacji – sprawia, że nie odpływam w gry fantasy własnego umysłu, tylko odczuwam życie takim, jakim jest i przeżywam je mocnej i intensywniej…

Dla kogo są te zajęcia?

Chciałbym zaprosić każdą osobę, która poczuje wołanie do tego doświadczenia, bez względu na powód.

Zapraszam też osoby, które nie mają swojego celu i chcą się dowiedzieć „kim jestem?”.

Zapraszam też tych, których umysł ciągle gada i nie zostawia przestrzeni na rozluźnienie.

Zapraszam wszystkich, którzy czują spadek energii i zniechęcenie do życia.

Zapraszam też te osoby, które chcą się oczyścić ze starego i wejść w nowe „Teraz”.

Jak to wygląda?

6 sesji online na platformie zoom:
5 sesji trwać będzie koło 30 minut, podczas tych lekcji nauczymy się po jednej praktyce oddechowej, by podczas ostatnich zajęć połączyć je wszystkie w nieco dłuższej praktyce.Spotykamy się na żywo, ale później nagranie dostępne jest do odtworzenia przez 48h – nie dłużej, bo chcemy, żebyś praktykował_a regularnie!

Kiedy?

poniedziałek i środa
godz. 7.30-8.00
start: 11.07.2022

Jeśli chcesz spróbować pierwszych zajęć bezpłatnie, to możesz zapisać się na nie TUTAJ


Ale pamiętaj, że…

Cena promocyjna:

70 zł – tylko do 11.07.2022

Cena regularna: 80 zł

PS Jeśli byłeś_aś na naszym kursie pranajamy i innych zajęciach oddechowych, to mamy dla Ciebie dodatkową zniżkę! Czekaj na maila, albo napisz do nas: kontakt@jogzycia.pl

 Zapisy:

Zapisujesz się jeden raz na wszystkie zajęcia, wykupując karnet TUTAJ


Więcej o programie:

Podczas programu poznamy 5 praktyk oddechowych, a podczas 6 stworzymy pełną sesję oddechową, stworzoną z wszystkich poznanych technik – mocną a zarazem subtelną, energetyczną i aktywną, by na końcu oddech płynął sam z siebie, bez żadnej kontroli przechodząc w medytację.* Przeciwskazania:
– poważne dolegliwości zdrowotne,
– problemy z sercem,
– problemy neurologiczne.

Więcej informacji i pytania:

kontakt@jogazycia.pl

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o usługach Jogi Życia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.